top of page
YUN00358.jpg

O NAŠÍ FIRMĚ

Představujeme vám Zdeňka a Martina - hlavní tváře (a taky vlastně ruce a mozek) celé společnosti.

Je to více než rok, co se dali Zdeněk Rehberger a Martin Velič dohromady a založili firmu VAZNÍKY Lama. Oba vystudovaní ve svých oborech, s cílem dodávat kvalitní práci svým klientům. Možná to zní jako klišé, ale jedině klientský férový přístup je v dnešní době cesta, kterou se firma chce vydávat, aby byl název VAZNÍKY Lama synonymem pro kvalitně odvedenou práci ve spojitosti s vaší střechou. Za ten první rok působnosti má za sebou společnost 24 realizovaných zakázek (nutno dodat, že bez jediné reklamace!).Věříme, že se nám bude dařit i do budoucna realizovat stavby, na které budeme pyšní stejně jako na všechny naše hotové projekty.

NÁŠ TÝM

IMG_20200708_080500.jpg

ZDENĚK REHBERGER

Před 24 roky úspěšně odmaturoval na Střední průmyslové škole stavební v Mělníku. Od té doby se věnuje projekční činnosti a dozorování staveb. Ve firmě se stará o projektovou přípravu, zaměření staveb, objednávky materiálu, koordinaci práce, koordinaci závozů a manipulační techniky, komunikaci s účetní a zpracovává pro vás cenové nabídky. Při dotazu na volnočasové koníčky přišla odpověď, že toho volného času moc není ... ale když je, tak se Zdeněk věnuje fotbalovému fandění, velmi rád fotí a miluje architekturu (takže sem tam nějaká cesta za architektonickými skvosty).

IMG_20190807_183619.jpg

MARTIN VELIČ

Martin vystudoval Soukromou podřipskou střední odbornou školu a přes 12 let se věnuje tesařským a pokrývačským pracím. Pro VAZNÍKY Lama dohlíží a kontroluje na všechny projekty, zaměřuje stavby, zpracovává cenové nabídky, řeší naší výrobu, stará se o kompletní montáž a pokládku a koordinuje práce našich spolupracovníků. Stejně jako Zdeněk nemá moc volného času nazbyt. Jakmile může, rád odjede (nejlépe na kole) rybařit.

... a mnoho šikovných a prověřených externích pracovníků, co nám pomáhají s realizací našich zakázek.

SPOLUPRACUJEME S FIRMAMI

storaenso-logo.png

Dodavatel hoblovaného řeziva

logo-web.png

Dodavatel řeziva a desek

logo-MiTek-Wordmark.png

Dodavatel technologie na výrobu vazníků

logo-170.png

Dodavatel materiálu na střechy

top-main.png

Doprava

wienerberger-logo.png

Střešní tašky

jeraby-melnik.jpg

Jeřáby

top.jpg

Jeřáby

Jeřáby

bmi_bramac_rgb_1_0.png
Unknown.png

Střešní tašky

angryimg-5.png

VAZNÍKY LAMA V ČÍSLECH

24 let

zkušeností ve stavebnictví

V rámci naší praxe jsme se potkali opravdu s lecčím = jen tak něco nás nepřekvapí.

24

realizovaných projektů

Naše společná firma je na trhu od roku 2019. Za tu dobu jsme precizně dokončili 24 zakázek.

6

kubíků dřeva v Ø na stavbu

Realizujeme jak větší, tak menší zakázky. V průměru využijeme 6 kubíků dřeva na jednu stavbu.

KAM DÁL NA NAŠEM WEBU?

VAZNÍKOVÉ STŘEŠNÍ KONSTRUKCE

Lehké, dřevěné konstrukce, které šetří materiál a tím i peníze za realizaci celé stavby. Spotřeba materiálu je až o 40% nižší. Máme také vlastní výrobu.

DŘEVĚNÉ KROVY

Dřevěné krovy se využívají hlavně v případě, že chcete využít půdní prostor na maximum - do posledního centimetru. Krovy dodáváme z hoblovaného materiálu.

POKRÝVAČSTVÍ

Rádi vám pomůžeme vybrat nejvhodnější střešní krytinu pro váš dům. Ať už jde o novou střechu nebo o její rekonstrukci. Sledujeme novinky v oboru!

klempir.jpg

KLEMPÍŘSTVÍ

Vhodná volba klempířských prvků (okapy a žlaby) v kombinaci s perfektním provedením od nás prodlouží životnost střechy o další dlouhé roky.

pergola.jpg

OSTATNÍ PRODUKTY A SLUŽBY

Cokoliv dalšího ze dřeva (pergola, altán, terasa, přístřešek, ...) vám rádi navrhneme a postaráme se o jeho kompletní realizaci. S minimem starostí z vaší strany!

e80095_597d48cdf1484a00b587ebc43f7d5583_
krov.jpg
20191016_145256.jpg
Montako logo_V.jpg

Střešní tašky

Stavební materiál

bottom of page